O nas

Siedem Mórz powstało w 2009 roku. Nazwa wzięła się od pierwszych słów bajek, które kiedyś opowiadali nam rodzice, zaczynających się, jak wszyscy pamiętamy,  – Dawno, dawno temu za siedmioma górami, za siedmioma morzami … i dalej już bywało różnie.

Początkowo zakładaliśmy pisanie bajek dla dzieci ale z czasem okazało się, że nasze spersonalizowane opowiadania czy trochę „zmienione” zabawne bajki wydane w formie książkowej mogą być doskonałym, oryginalnym prezentem na każdą okazję: ślub, rocznicę pożycia małżeńskiego, wieczór kawalerski czy panieński, zakończenie przedszkola albo szkoły.

Dotychczas wykonaliśmy kilkaset spersonalizowanych książek na wiele różnych okazji. Spotkały się one z bardzo pozytywnym odbiorem Zamawiających. Każde opowiadanie pisane jest indywidualnie dla zamawiającego. Nie wydajemy naszych książek zmieniając jedynie imiona bohaterów w opowiadaniu, o czym możecie przekonać się czytając opinie na temat naszych książek.

Podkreślenia wymaga wartość takiego prezentu. Nabiera on wartości wraz z upływem czasu gdyż jego największą zaletą jest specyficzne, klasyczne i ponadczasowe utrwalenie teraźniejszości.

Gotowe książki drukowane są na wysokiej jakości papierze i nowoczesnych urządzeniach drukujących gwarantujących wysoką jakość produktu.

.

 Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Komentarze są wyłączone.