Opinie

Kilka komentarzy naszych klientów:

“Dziękuję za idealny prezent pod choinkę. Świetnie napisana, zabawna historia, bardzo dobrze dopasowana do charakteru głównych “bohaterów”. Pomysłowa okładka, świetne rysunki – moi chłopcy będą pewnie w szoku, kiedy pod choinką znajdą książkę o nich samych.  Dziękuję za szybką, bezproblemową realizację.  HANIA”

Książka jest naprawdę spersonalizowana. To był niesamowity prezent. Reakcja Państwa Młodych przerosła moje oczekiwania.
Zespołowi, bardzo dziękuję za wyjątkową i szybką realizację tej niesamowitej książki. ANIA

“Samo tworzenie tej książki razem z sympatycznym zespołem było ogromną przyjemnością i wielką frajdą a końcowy efekt przerósł moje oczekiwania  Ogromne poczucie humoru i wyczucie! Polecam naprawdę wszystkim, którzy chcą zrobić komuś niepowtarzalny prezent, a przy tym świetnie się bawić  Moja książka czeka aż w końcu zostanie wręczona. Nie mogę się doczekać miny odbiorcy, jak ją przeczyta. Dzięki Drogi Zespole Siedmiu Mórz. ANIA”

Niesamowite jest to ile radości sprawia ta książka. Przekonuję się o tym juz kolejny raz. Dziękuję zespołowi tworzącemu za zaangażowanie i serce. KASIA

“Bardzo dziękuję za przesympatyczną obsługę no i fenomenalny prezent dla przyjaciół! proszę przyjąć moją dozgonną wdzięczność… TOMEK”

Wspaniała książka. Niesamowity prezent. Jestem pod wrażeniem jak z tak niewielu informacji, które przesłałam mogła powstać taka niesamowita opowieść. Jeszcze raz dziękuję. NATKA

“Książka była hitem wesela! Państwo młodzi zachwyceni, darczyńcy wzruszeni…konkluzja – taki prezent jest na wagę złota! Serdecznie pozdrawiam Zespół Siedmiomorzan. KLAUDIA”

Komentarze są wyłączone.